«Біблійні принципи управління фінансами»


Автором програми є організація «Краун Файненшел Міністріз».

Десяти тижневий курс «Біблійні принципи управління фінансами» допоможе закласти міцний біблійний фундамент в питаннях фінансового управління і навчить практичним навикам управління фінансами.

Щоденне вивчення Писання, молитва, спілкування, практичні завдання – все це є невід’ємними компонентами навчального процесу.

Життєві зміни відбуваються в групі, коли учасники стають підзвітними один одному в тому, як вони застосовують на практиці вивчені біблійні принципи.

Ця програма вже підтвердила свою ефективність в тисячах церков і організаціях. Після проходження навчання, люди свідчили про те, що їхні борги зменшувалися і взагалі зникали, збільшувалися накопичення і даяння, вони навчилися мудро управляти фінансами, а їхні сім”ї стали міцнішими.

Теми, які розглядаються в даному курсі:

1. Божа відповідальність і наша
2. Робота 
3. Борги
4. Поради
5. Даяння
6. Витрати
7. Накопичення
8. Чесність
9. Навчання дітей
10.Сімейний бюджет

Цей десяти тижневий курс може змінити ваше життя!

«Біблійні принципи управління фінансами» (молодіжний курс)


Цей десяти тижневий курс дасть підліткам ту необхідну інформацію і знання, які пригодяться їм в майбутньому. Завдяки цьому курсу молодь навчається відповідально підходити до питань управління фінансами. В рамках програми вони завчають напам’ять місця з Писання, дізнаються про те, що Бог говорить про гроші, а також виконують практичні завдання, які допомагають напрацюванню життєво важливих вмінь, необхідних для успішного життя.

Теми, які розглядаються в молодіжному курсі:

1. Божа відповідальність і наша
2. Робота навчання
3. Борги
4. Поради
5. Даяння
6. Витрати
7. Накопичення
8. Чесність
9. Друзі
10.Сімейний бюджет

Якщо Ви хочете пройти навчання за матеріалами Краун в малій групі чи організувати таку групу в своїй церкві чи організації, обов’язково повідомте нам про Ваше бажання.