28 вересня у Пущі-Водиці пройшла Виставка товарів, робіт і послуг

28 вересня у Пущі-Водиці пройшла Виставка товарів, робіт і послуг, в якій взяли участь більше 60 християн-підприємців з Києва та інших міст України, представники різних церков і конфесій. В основному, учасники пропонували до розгляду продукцію і послуги медичного

характеру, юридичну та фінансову допомогу. Учасникам сподобалася можливість тут же, під час виставки, протестувати пропоновані послуги та продукцію: спробувати соки Херсонського заводу екологічно чистих продуктів, з'їсти пару ложок кристалічної витяжки з ламінарії, полежати на масажних кріслах Нуга Бест і відпочити в "Острівці здоров'я"; прорахувати розмір можливого кредиту і отримати безкоштовну консультацію юриста по давно турбуючим питанням, домовитися про рекламу, створення сайтів, ремонту приміщень тощо.

З десятої ранку до п'ятої вечора в конференц-залі УЕТС свою справу презентували керівники і співробітники 22 бізнесів: крім уже названих, були представлені християнський ресторан "Сім хлібів і кава ", екологічний туризм по найпрекраснішим місцях України, дизайнерські розробки Юлії Долматової і студія "Ай-дизайн", цікаві комп'ютерні рішення для малого та середнього бізнесу від IT-компанії ServanTek і багато іншого.

В силу особливостей ведення бізнесу в Україні, в тому числі і християнського, особливий інтерес учасників викликали PR-послуги інформаційного агентства AlfaPress, юридична допомога компаній "Закон і справедливість", пропозиції досвідченого юриста-професіонала Віталія Греня, чиї публікації на теми права регулярно з'являються на сторінках християнських видань і звучать в ефірі радіо "Марія", а також досить привабливі пропозиції інвесторів і фінансистів. У перервах та кава-брейках тут же, на виставці, учасники мали можливість детальніше обговорити окремі аспекти того чи іншого бізнесу, укласти угоди або досягти партнерських домовленостей - і, треба сказати, вони цією можливістю користувалися досить активно.

Завдяки тому, що організатори виставки - Асоціація молодих підприємців-християн завчасно подбали про видання каталогу пропонованих товарів і послуг і постаралися чітко регламентувати презентації, можливість для представлення своєї справи і допомогу в реалізації планів про співпрацю отримали всі учасники без винятку. Цікавими виявилися плани Сергія Чернова про відкриття в Україні 24 шкіл вивчення англійської мови для дітей 5-14 років: його франчайзингова компанія вже кілька років працює в сфері надання освітніх послуг і досягла досить високого рівня. Були присутні тут представники компаній, що пропонують бухгалтерські послуги, відеоспостереження та охорону, що виробляють поліграфію і рекламну продукцію та багато інших. Усім їм було надано достатньо часу і місця для презентацій, при цьому кожен учасник мав можливість ставити представникам компаній будь-які питання і отримувати на них вичерпні відповіді.

Виставка і презентація товарів і послуг показала свою високу ефективність для презентації проектів, пошуку партнерів, співробітників, інвесторів і однодумців. Організатори розповіли, що надалі планується розширення формату подібних заходів: запрошення нових учасників, безкоштовний вхід для глядачів і споживачів, надання торгових площ для учасників і багато іншого. " Такі виставки нам дуже потрібні , проводите їх частіше ", - резюмували учасники, завершуючи зустріч.

 

інф. AlfaPress