Зустріч з Олександром Марчуком

11 травня за адресою: м.Київ, вул. Лютеранська 6-Б, оф. 36 відбулася зустріч підприємців християн, присвячена темі "Як розпізнати свою підприємницьку пристрасть". Олександр Марчук пройшов шлях від торгового представника до генерального директора. Побудував кар'єру в великих міжнародних компаніях.

На зустрічі Олександр Марчук розповів про свій життєвий шлях та яким чином він став успішним підприємцем і як йому в цьому допомогла віра в живого Бога! Не всі змогли приїхати, але ті хто приїхав - отримали масу корисної та практичної інформації для подальших роздумів! Одне можемо сказати впевнено, що Олександр Марчук - спікер від Бога! Щира подяка Олександру, та щоб не засмучувалися ті, хто так і не зміг попасти на дану зустріч в силу різних обставин, можемо заспокоїти - Олександр пообіцяв що хоч це і перша зустріч, але не остання, так що далі буде, слідкуйте за нашими анонсами.

Олександр Марчук - спікер даного семінару. Побудував кар'єру в великих міжнародних компаніях (Kraft Foods, Colgate-Palmolive, Philips). Пройшов шлях від торгового представника до генерального директора. Зараз є співвласником і керуючим кількох бізнесів («Острівець здоров'я», «Херсонський завод екологічно чистих продуктів», «Іссахар», «Майстерня Лідерства та Соціального Підприємництва»). Чоловік, батько двох дітей.