АНОНС СЕМІНАРУ:

Що визначає успіх на сучасному ринку праці: 7 навичок високоефективних професіоналів

спікер - Михайло Сальников, директор із розвитку бізнесу Київської школи економіки (KSE)

Київська школа економіки - м. Київ, вул. Якіра, 13

23 травня 2013 г. з 18:30 до 20:30

Що робить професіонала успішним? Як професіонал може убезпечити свою кар’єру та бізнес від впливу чорних лебедів - непрогнозованих подій, що мають життєзмінний вплив? Які риси, навички і здібності необхідні, щоб зробити кар'єру корисною і значущою; такою, що розкриває наш потенціал повністю?

Це питання, на які я шукаю відповідь щодня, плануючи та впроваджуючи курс з розвитку кар’єри в КШЕ. Це глибокі питання, які не мають простих відповідей, не вирішуються поверхневими тактиками на кшталт "п’яти легких секретів кар’єрного зростання". Але під поверхнею лежать деякі основні принципи, які кожен професіонал повинен засвоїти, щоб домогтися успіху щоб насолоджуватися своїмпрофесійного життя.

З мого досвіду переважна більшість фахівців ніколи не лише не здобувала систематичного навчання у підвищенні власної конкурентоспроможності, але навіть не має дороговказа, який вкаже на основні больові точки їх кар’єри і відкриє нагальні потреби роботодавців ще до того, як вони про них скажуть у оголошенні про роботу.

На зустрічі ми поговоримо про дві важливі речі:

-Як життя в епоху високих ризиків переформатовує вимоги до людського капіталу?
-Які ключові знання та навички потрібні сучасним професіоналам для досягнення успіху в кар’єрі, бізнесі та особистому рості, аби використати високі ризики задля підвищення власної конкурентоздатності?

Семінар організовує Асоціація молодих підприємців християн. Підтвердження Вашої участі на емейл: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript