Анонс семінару "Як християнину жити без боргів"

Будемо раді 27 квітня вітати Вас на семінарі «Як християнину жити без боргів», який відбудеться за адресою: Київ, вул. Голосіївска 57 (метро Голосіївська), з 10:00 по 13:00, в центральному залі приміщення.

Нині для багатьох людей наявність боргів стала частиною життя. Кредити та позики крадуть у них мир, радість, здоров'я, дружбу, сім'ю і навіть віру! Одна з причин боргового рабства - невміння оптимально розпоряджатися своїми фінансами. Щоб приймати правильні рішення в цій сфері, без фінансової грамотності не обійтися.

В Біблії є близько 2350 віршів, які стосуються розпорядження грошима. Слово Боже є найкращим підручником з того, як керувати своїми фінансами, тож ми й проводимо семінар, щоб навчити християн користуватися його безцінними порадами. Семінар також дасть можливість віруючим підбадьорити один одного через особисті свідчення, практичні поради та спільні молитви.

Головний спікер семінару - Анатолій Мусієнко, керівник служіння Crown Financial Ministries в Україні та  координатор міжнародної програми профорієнтації Career Direct.

По закінченню навчання відбудеться дискусія за участю пастора церкви «Філадельфія»  Козачка Анатолія та  пастора церкви «Скинія» і голови Всеукраїнської громадської організації «Асоціація Християнських центрів реабілітації»  Рустама Фатулаєва.

В дискусії також прийме участь Ігорь Плохой, який певний час очолював ряд відділень АКБ "ПРАВЭКС-БАНК" і має досвід місіонерського та пасторського служіння.

Реєстрація на сайті www.bezdolgov.in.ua та додаткова інформація за телефоном: 067 235 56 77 (Олександр).