Семінар по Фандрейзингу

20 листопада 2012 року для молодих підприємців християн відбувся семінар по Фандрейзингу. Фандрайзинг, іноді фандрейзинг (від англ фандрайзингу.) - Процес залучення грошових коштів та інших ресурсів (.. Людських, матеріальних, інформаційних і т д), які організація не може забезпечити самостійно і які є необхідними для реалізації певного проекту або своєї діяльності в цілому.

Дуже часто для підприємців стоїть питання, де взяти гроші? І хоча поняття "фандрейзингу" більше стосується громадських організацій, та викладений матеріал мав користь і для підприємців.

Бо одним із видів залучення коштів в бізнес є партнерство. Тут також потрібно вміти представити правильно свій бізнес-проект. Саме і про це також можна було почути на семінарі. Разом з тим, слухачі семінару мали нагоду застосувати отримані знання на практиці. Хоча це і було в ігровій формі, та це дало певний поштовх для реалізації своїх задумів та проектів. Насправді, відсутність коштів не є причиною відмовлятися від задуманого. Якщо Бог вклав в серце бажання щось робити, то обов"язкво з"явиться і можливість це зробити.