Відбулася зустріч молодих підприємців християн з депутатом Верховної Ради України

20 вересня відбулася зустріч молодих підприємців християн з депутатом Верховної Ради України Павлом Унгуряном.

«Ви світло для світу»,  - сказав Христос майже дві тисячі років тому.

Що означають для нас ці слова сьогодні? Чи не те, що ми маємо бути світлом для не віруючих людей, не відсторонюючись від них, не живучи в своєму ідеалізованому світі.  В своїй первосвященицькій молитві Христос молився за своїх послідовників, щоб Бог-Отець не забрав їх від світу цього, а зберіг їх в цьому світі. Тому наше завдання світити там де ще так багато темряви. Для цього Христос закликав нас мінятися в першу чергу самим та змінювати цей світ своїм впливом. Саме такими словами розпочав зустріч голова Асоціації молодих підприємців християн Олександр Кушнерук.

Тому і тема зустрічі вибрана відповідна: Вплив християнина на суспільство.

Для висвітлення теми було запрошено депутата-християнина Павла Унгуряна.

Коротка довідка:

Павло Унгурян народився в сім'ї християн. У 1997 році вступив в Одеську національну юридичну академію (факультет державного управління і міжнародно-правових відносин), яку закінчив у 2002 році, отримавши ступінь магістра права. Закінчив аспірантуру Національної академії державного управління при Президентові України (Київ). Кандидат наук державного управління.

З 2002 по 2005 роки працював у виконавчому комітеті Одеської міської ради на посаді помічника віце-мера, в Державному управлінні екології та природних ресурсів в Одеській області - головним юрисконсультом, Міністерстві екології та природних ресурсів України - начальником управління стратегічного планування.

З 2006 по 2008 рік Павло Унгурян був депутатом Одеської міської ради, а з 2008 року став депутатом Верховної Ради України 6-го скликання. Є головою Міжфракційної депутатської групи «За духовність, моральність та здоров'я України».

Автор низки законопроектів, щодо захисту моральності, духовності і християнських цінностей, зокрема, прийнятих за останній час, важливих законів: про боротьбу з дитячою порнографією, обмеження вживання тютюну та алкоголю, боротьбі з поширенням ВІЛ / СНІДу, заборону телетрансляцій та реклами ворожок і ворожок і т.д.

Очолює Всеукраїнську молодіжну громадську організацію «Спілка молодих християн України».

Павло Унгурян протягом 8 років був керівником молоді центральної церкви баптистів Одеси, з 2004 по 2011 роки - керівник молодіжного служіння Союзу ЄХБ України.

У 2011 році обраний керівником Молодіжного комітету Євро-Азіатської Федерації євангельських християн-баптистів.

В ході бесіди чітко було визначено, що для того щоб впливати християнам на суспільство - потрібна відповідна платформа, інструментарій та духовні принципи. Також спікер нагадав про те, що істинне християнство міняє не тільки самих людей, а й міняються цілі держави, як приклад – Бразілия, Південна Корея, США та інші країни, які стали успішними, завдяки вірі в Бога. В цьому також немаловажну роль відіграє зростаючий рівень професіоналізму самих християн. Будучи головою міжфракційної депутатської групи «За духовність, моральність і здоров'я України» Павло Унгурян не тільки на словах, але й на ділі поширює християнські цінності не тільки серед своїх колег, а й по Україні та далеко за її межами, до чого закликав і кожного присутнього на цій  зустрічі. Насамкінець, слухачі мали можливість поставити запитання до Павла, на які він люб”язно дав відповідь.

Прес-центр АМПХ