Зустріч з директором Східноєвропейського Лідерського Форуму

16 серпня в Духовно-просвітницькому Центрі по вулиці Генерала Жмаченка 20 відбулася зустріч представників Асоціації молодих підприємців християн з директором Східноєвропейського Лідерського Форуму Ярославом Лукасіком.

Ярослав розповів коротко про себе та про своє служіння.

Отримав титул магістра філології у Варшавському Університеті. Є засновником Церкви «Іоанн Предтеча» у Мінську та її багаторічним старшим пастором. У 2001 р. Ярослав ініціював в Білорусії Рух Нової Реформації, що об'єднало багато церков різних деномінацій для поширення християнського світогляду в білоруському суспільстві. З 2008 року проживає в Києві разом з дружиною Наталею та з чотирма дітьми. В Україні Ярослав проводить «Школу Реформації Суспільства». В кінці 2010 року разом з командою молодих християн почав «Подільський клуб» - проект, покликаний допомагати віруючим думати, а думаючим вірити. З 2011 року служить в якості директора Східноєвропейського Лідерського Форуму.

Господь бажає міняти не тільки нас віруючих, а й бажає міняти суспільство в якому ми знаходимося і частиною якого є. Разом з тим є дещо, чого Бог очікує саме від нас в цій справі. 

По форуму - вже розпочата реєстрація на сайті http://forumeast.eu/

Наразі пропоную Вам декілька проповідей Ярослава Лукасіка:

http://www.youtube.com/watch?v=5fhEy-uXlnc&feature=g-all-u "Что случилось с солью" Мф.5,13

А також пропоную Вам проповідь з минулого Форуму. В ній говориться про зміни в сучасному світі та про місію Церкви в ньому і про причини моральної деградації сьогодні. 


Також заодно підприємцям варто послухати іншу проповідь, про цінності в цьому світі та про матеріальні блага. Там же є повне свідоцтво Ярослава.

http://www.youtube.com/watch?v=iC3mj-ddmIk&feature=related "Візьми місію свою" Мф.16,24-26

Благослови Вас Бог!