Створено Асоціацію молодих підприємців-християн

20 квітня на конференції в Духовно-просвітницькому центрі м. Києва була створена Асоціація молодих підприємців-християн. Головною метою даного проекту його учасники вважають об'єднання і навчання бізнесменів-християн ведення бізнесу відповідно з Біблійними принципами.

Девіз щойно створеної Асоціації молодих підприємців-християн - «Бізнес як служіння людям».

 

Очоливший новостворену АМПХ Олександр Кушнерук акцентував увагу учасників конференції на необхідності взаємної підтримки християн-підприємців, обміну досвідом та реалізації спільних проектів. «Важко світити у бізнесі», - зауважив спікер, маючи на увазі щоденне служіння християнина в якості «світла для світу цього». На думку організаторів, створення Асоціації частково є рішенням даної проблеми, але в цілому успіх християнського підприємництва в більшій мірі залежить від прагнення самих учасників служити своєю справою Богу і людям. Глава Асоціації презентував сайт і форум організації, а також християнський портал оголошень - www.вogjob.com, на якому розміщені оголошення потенційних працівників і роботодавців, запропоновані підприємцями послуги та товари.

У продовження конференції директор громадської організації  «Християнський центр розвитку підприємництва «Успіх» (м. Тернопіль) Іван Папіш презентував членам новоствореної Асоціації християнський навчальний курс «Біблійне підприємництво». Розуміючи бізнес як служіння людям, доповідач сказав: «Мета бізнесу - не прибуток; прибуток - всього лише результат. Мета будь-якого бізнесу - задовольнити потреби людей; мета християнського бізнесу - зробити це так, щоб був прославлений наш Господь Ісус Христос». Іван Іванович нагадав, що Асоціація молодих підприємців-християн створюється для сприяння ведення чесного і прозорого бізнесу, обміну досвідом та надання взаємної підтримки в непростій справі християнського підприємництва.

Запропонована Центром «Успіх» сертифікована програма «Біблійне підприємництво» складається з 3 тренінг-семінарів (94 години):

БП 1 - «Принципи Біблійного підприємництва» (20 годин);

БП 2 - «Практика Біблійного підприємництва» (26 годин);

БП 3 - «Планування бізнесу, який базується на Біблії» та написання особистого бізнес-плану (48 годин).

Після закінчення семінарів буде проведено конкурс індивідуальних бізнес-планів.

Перший семінар відбудеться вже 31 травня (19:00, вул. Жмаченка, 20). Продовження семінару буде проходити з 9:00 до 17:00 годин 1-го і 2-го червня 2012 року.

З усіх питань щодо курсів і членства в Асоціації звертайтеся безпосередньо до Олександра Кушнерука ( Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , тел. 0672355677) або залиште повідомлення на сайті http://amph.org.ua/.

Олена Мокренчук
AlfaPRESS. Інформаційне агентство

http://baznica.info/article/v-kieve-sozdana-assotsiatsiya-molodykh-pre